Julio Baptista: Piłkarze potrzebują stabilności

Brazylijski piłkarz, Julio Baptista uważa, że brak stabilności na stanowisku trenera Realu Madryt ma negatywny wpływ na występujących w nim zawodników.

– W Madrycie powinni zrozumieć, że nie trzeba zmieniać szkoleniowca, jeśli drużynie przydarzy się sezon bez sukcesów. Powinno się myśleć o tym, co jest najlepsze dla graczy – powiedział 34-latek cytowany przez dziennik “AS”.

– Real nie zdobył niczego w 2015 roku, ale sezon wcześniej wygrał Ligę Mistrzów. Czasami trzeba spojrzeć na wszystko z innej perspektywy i zastanowić się, czy na pewno warto zmieniać trenera – dodał.

– Piłkarze potrzebują stabilności, a takie zmiany nie zawsze są gwarancją sukcesu. Można mieć najlepszy skład na świecie, ale ciężko będzie mu zdobyć coś w pierwszym sezonie, jeśli nie zrozumie się z menedżerem – podsumował.

Od czerwca bieżącego roku ekipę “Królewskich” prowadzi Rafael Benitez. Obecnie zajmuje ona trzecie miejsce w tabeli Primera Division, posiadając 33 punkty.

Reklama


Odbierz 600 zł bez konieczności obrotu! https://tylkopilka.pl/odbierz-600-zl-bez-koniecznosci-obrotu/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Freiburg – Union Berlin https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-freiburg-union-berlin/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Feyenoord – Excelsior https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-feyenoord-excelsior/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie


Load More…