Justyna kibicuje „Czerwonym Diabłom” i liczy na bramki w derbach Manchesteru

Witam wszystkich bardzo gorąco !

Właśnie wróciłam z porannego biegania i przeglądnęłam wiadomości sportowe. O mały włos, a przegapiłabym dzisiejsze derby Manchesteru – upss. Skoro jednak w porę dowiedziałam się o tym meczu, przesunęłam swoje plany na późniejszy wieczór i tuż po 14.00 zasiądę przed telewizorem !

„Czerwone Diabły” nie są w najlepszej formie, ale będę trzymała kciuki za drużynę Louisa Van Gaala. Kiedyś musi nastąpić przełamanie i chciałabym, aby przyszło właśnie w meczu z „The Citizens”. Liczę na dobre widowisko i szybkie tempo spotkania. W przeszłości pojedynki derbowe były obfite w bramki i sytuacje strzeleckie, dlatego sądzę, że w niedzielę też ich nie zabraknie.

Na murawie pojawi się mnóstwo „ciasteczek” – między innymi Sergio Aguero, Robin Van Persie oraz Rojo. Jestem ciekawa czy Angel Di Maria wraz z Falcao wniosą więcej jakości do gry United i pomogą zespołowi w odniesieniu zwycięstwa. Zdaję sobie sprawę, że faworytem są gospodarze, jednak daję mały cień szans ekipie z Old Trafford.

Według mnie zobaczymy dzisiaj kilka goli ,a najbardziej prawdopodobną wersją jest to , że oba kluby wpiszą się na listę strzelców. To mój typ na piłkarską niedzielę i wielkie derby Manchesteru.

****

Singiel Justyny:

Manchester City – Manchester United: Obie strzelą