Juventus FC nie rezygnuje ze starań o Felixa

sports news

Portugalski dziennik „A Bola” poinformował, że władze Juventusu FC nie rezygnują ze starań o pozyskanie Joao Felixa.

W ostatnim czasie włodarze „Starej Damy” złożyli ofertę za 19-latka opiewającą na 75 milionów euro, jednak została ona odrzucona przez SL Benfice. Mistrzowie Włoch nie zamierzają odpuszczać i planują złożenie kolejnej oferty.

Portugalski klub ma spore oczekiwania finansowe co do transferu Felixa i jest skłonny zgodzić się na jego odejście, ale za kwotę nie mniejszą niż 120 milionów euro.

Kontrakt napastnika z obecnym zespołem obowiązuje do końca czerwca 2023 roku. Piłkarza na transfer do Juventusu FC namawia jego rodak, Cristiano Ronaldo.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.