Kadlec: Mogło to wyglądać inaczej

sports news

– Mogło to wyglądać zupełnie inaczej. Może gdyby sędzia uznał gola na 2:1, coś by to zmieniło. Niestety, nie udało się i najlepiej jak najszybciej zapomnieć o tym spotkaniu – mówi Andrej Kadlec, prawy obrońca Jagiellonii po porażce 0:4 z Lechem Poznań na zakończenie sezonu.

– Trudno wytłumaczyć to, co wydarzyło się w pierwszej połowie. Po kilkunastu minutach przegrywaliśmy już 0:2. To jest niemożliwe. Nie powinniśmy tak grać. Nie wiem, może przysnęliśmy. Potem rywale grali z taką energią, że już trudno było wrócić do rywalizacji. Ciężko się gra w takiej sytuacji. Niedokładnie rozgrywaliśmy piłkę, a rywale wyprowadzali groźne kontrataki – ocenia Słowak.

– Na boisku było dużo wolnych przestrzeni i gdyby nie tak zły początek w naszym wykonaniu, przy lepszym rozegraniu akcji mogliśmy pokusić się o gole. Mogło to wyglądać zupełnie inaczej. Może gdyby sędzia uznał gola na 2:1, coś by to zmieniło. Niestety, nie udało się i najlepiej jak najszybciej zapomnieć o tym spotkaniu – zakończył Andrej.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.