Kadra Arki Gdynia na zgrupowanie w Turcji

sports news

Arka Gdynia w sobotę rozpocznie obóz przygotowawczy do rundy wiosennej. Klub podał kadrę zawodników, którzy polecą na zgrupowanie do tureckiego Kargicak.

Podopieczni Zbigniewa Smółki na zgrupowaniu będą przebywać do 2 lutego. W jego trakcie mają zaplanowanych pięć meczów kontrolnych.

W pierwszym wiosennym spotkaniu ligowym Arka zmierzy się 10 lutego u siebie z Koroną Kielce. Po 20 rozegranych kolejkach LOTTO Ekstraklasy gdynianie zajmują 10. miejsce w tabeli ze zdobytymi 25 punktami.

*****
Kadra Arki Gdynia na zgrupowanie w Turcji:

Bramkarze: Pavels Steinbors, Kacper Krzepisz, Michał Molenda, Marcin Staniszewski.

Obrońcy: Tadeusz Socha, Christian Maghoma, Dawid Sołdecki, Frederik Helstrup, Adam Marciniak, Michael Olczyk, Luka Marić, Adam Danch, Rogelio Chavez, Damian Zbozień, Dawid Blok.

Pomocnicy: Nabil Aankour, Luka Zarandia, Michał Nalepa, Adam Deja, Goran Cvijanović, Michał Janota, Maksymilian Banaszewski, Mateusz Młyński.

Napastnicy: Maciej Jankowski, Rafał Siemaszko, Jan Łoś, Mateusz Stępień, Jakub Wilczyński.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.