Kadra Lecha Poznań na obóz w Turcji

sports news

Lech Poznań w sobotę rozpocznie obóz przygotowawczy do rundy wiosennej. „Kolejorz” podał kadrę piłkarzy, którzy polecą na zgrupowanie do tureckiego Belek.

Trener Adam Nawałka i jego sztab szkoleniowy zdecydował, że na zgrupowanie uda się 32 zawodników. Wśród nich będzie sześciu graczy z Akademii Lecha Poznań.

„Kolejorz” na Riwierze Tureckiej będzie przebywał przez 14 dni. Do Polski drużyna Lecha wróci 1 lutego. W tabeli LOTTO Ekstraklasy zajmuje trzecie miejsce ze stratą dziewięciu punktów do liderującej Lechii Gdańsk. W pierwszym wiosennym meczu poznaniacy zmierzą się 8 lutego u siebie z Zagłębiem Lubin.

*****
Kadra Lecha Poznań na zgrupowanie w Turcji:

Bramkarze: Jasmin Burić, Matus Putnocky, Karol Szymański, Krzysztof Bąkowski.

Obrońcy: Robert Gumny, Vernon De Marco, Thomas Rogne, Dimitris Goutas, Nikola Vujadinović, Volodymyr Kostevych, Rafał Janicki, Wiktor Pleśnierowicz, Marcin Wasielewski, Piotr Tomasik, Mateusz Skrzypczak, Karol Smajdor.

Pomocnicy: Łukasz Trałka, Maciej Gajos, Darko Jevtić, Maciej Makuszewski, Mihai Radut, Tomasz Cywka, Joao Amaral, Pedro Tiba, Kamil Jóźwiak, Tymoteusz Klupś, Filip Marchwiński, Juliusz Letniowski, Jakub Kamiński.

Napastnicy: Paweł Tomczyk, Christian Gytkjaer, Filip Szymczak.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.