Kamara: Mane musi odejść z Liverpoolu, jeśli chce wygrać Złotą Piłkę

sports news

Były napastnik m.in. Fulham – Diomansy Kamara przyznał w rozmowie z ESPN, że jego zdaniem Sadio Mane, jeśli myśli o wygraniu w przyszłości Złotej Piłki, musi odejść z Liverpoolu do innego, europejskiego giganta.

– Moim zdaniem Liverpool to nie jest odpowiedni klub dla Mane. Grając tam, nigdy nie wygra Złotej Piłki – przyznał Kamara.

– W tym roku nie był nawet blisko podium, na co moim zdaniem zasłużył. Musi dokonać pewnych zmian – dodał.

– Van Dijk również mimo świetnego sezonu, nie wygrał tego trofeum. Moim zdaniem, jeśli Mane chce się rozwijać, to musi zmienić klub – zakończył Kamara.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.