Kamiński: Cieszy nas to, że się podnieśliśmy

sports news

– Pierwsza połowa była przez nas przespana. Zagłębie otrzymało rzut karny, po moim szkolnym błędzie, który wykorzystał tak doświadczony piłkarz jak Starzyński. Po naszym golu na 1:1, liczyliśmy, że wróciliśmy już do meczu. Jednak Zagłębie w tym czasie grało naprawdę dobrze i nie mogliśmy poradzić sobie z ich ruchliwością – powiedział po spotkaniu z Zagłębiem Lubin (3:3), strzelec jednej z bramek dla Lecha Poznań, Jakub Kamiński.

– Druga połowa była zdecydowanie dla nas. Nie mam co to tego żadnych wątpliwości. Zagłębie zostało zepchnięte przez nas do głębokiej defensywy, a my to wykorzystaliśmy – dodał zawodnik Kolejorza, który w piątek skończył 18 lat.

– Na pewno cieszy nas to, że się podnieśliśmy w trudnym momencie. W przerwie powiedzieliśmy sobie, co mamy poprawić i pokazaliśmy, że potrafimy świetnie grać w piłkę – zakończył Kamiński.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.