Kampl: Nie ukrywam zdenerwowania

sports news

Zawodnik RB Lipsk – Kevin Kampl nie krył rozczarowania po wczorajszym remisie jego drużyny z Paderborn 1:1.

– Najbardziej denerwuje nas to, że cel, o który walczymy od początku sezonu tak bardzo się oddala z powodu straty takich punktów. Bardzo żałuję tego spotkania – przyznał Kampl.

– Paderborn grało całkiem nieźle, ale to nas zupełnie nie usprawiedliwia. Nie zagraliśmy wystarczająco walecznie, by zdobyć w tym meczu komplet punktów – dodał zawodnik RB Lipsk.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.