Kane: Porażka z Czechami otworzyła nam oczy

sports news

Anglia zagra na wyjeździe z Bułgarią w poniedziałkowym meczu grupy A eliminacji mistrzostw Europy 2020. Harry Kane, kapitan „Synów Albionu”, ma nadzieję, że jego zespół wyciągnie wnioski po ostatniej porażce na wyjeździe z Czechami 1:2.

– Kiedy przegrywasz, to zastanawiasz się nad wszystkim. Nad swoim występem i nad grą drużyny – powiedział Kane, cytowany przez „BBC”. – Ta porażka zdecydowanie trochę mocniej otworzyła nam oczy – dodał.

– Kiedy wygrywasz, to po prostu przechodzisz do następnego meczu i nie widzisz szerzej ogólnego obrazu i tego, co można poprawić. Kiedy przegrywasz, to wtedy spoglądasz także na inne spotkania – stwierdził.

– To ważne, abyśmy teraz przełożyli to na pozytywną grę. Jestem pewien, że wyciągniemy wnioski i przełoży się to na mecz przeciwko Bułgarii – stwierdził.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.