Kane: Możemy pokonać każdego

Napastnik Tottenhamu Hotspur, Harry Kane nie ukrywał swojej radości po ligowym zwycięstwie nad Manchesterem City (2:1). 22-latek zaznaczył jednak, że jego drużyna ma przed sobą jeszcze sporo pracy.

– Wiemy, do czego jesteśmy zdolni i uważamy, że możemy pokonać każdego. Odnieśliśmy ważne zwycięstwo, ale nie możemy dać się ponieść emocjom – powiedział Anglik cytowany przez “FourFourTwo”.

– To było niezwykle istotne starcie. Graliśmy na wyjedzie z Manchesterem City, który jest klasową drużyną. Każdy dawał z siebie sto procent, więc cieszymy się ze zdobycia kompletu punktów – podkreślił.

– Mamy świadomość, że czeka nas jeszcze długa droga. Nadal bierzemy udział w trzech konkursach i do wszystkich podchodzimy bardzo poważnie. Musimy iść naprzód i robić swoje – podsumował.

Podopieczni Mauricio Pochettino zajmują aktualnie drugą pozycję w ligowej tabeli. Do prowadzącego Leicester City tracą dwa punkty.

Reklama


Odbierz 600 zł bez konieczności obrotu! https://tylkopilka.pl/odbierz-600-zl-bez-koniecznosci-obrotu/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Freiburg – Union Berlin https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-freiburg-union-berlin/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Feyenoord – Excelsior https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-feyenoord-excelsior/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie


Load More…