„Kanonierzy” zainteresowani Johnem Stonesem

sports news

Arsenal FC koniecznie chce wzmocnić swoją linię obrony przed zamknięciem styczniowego okienka transferowego. „Kanonierzy” chcieliby sprowadzić Johna Stonesa z Manchesteru City – donosi „The Sun”.

Defensor po kontuzji nie potrafi odzyskać wysokiej formy. Z tego powodu nie jest podstawowym zawodnikiem w drużynie prowadzonej przez Pepa Guardiolę.

25-latek jest otwarty na zmianę klubu. Chce regularnie grać, aby mieć szansę na udział w Euro 2020. „The Sun” donosi, że chciałby go sprowadzić Mikel Arteta. Hiszpański menedżer pracował z nim w „Obywatelach”, gdzie był asystentem Guardioli, a dodatkowo obaj współpracują z tą samą agencją menedżerską.

Stones w obecnym sezonie wystąpił w 14 meczach „The Citizens” we wszystkich rozgrywkach. Jego kontrakt z mistrzami Anglii obowiązuje do 30 czerwca 2022 roku.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Podcast #kasujemy

Reklama