Karol Danielak: Fajnie, że mogliśmy zagrać w półfinale

– Fajnie, że mogliśmy zagrać w półfinale, bo nie każdy może grać w 1/2 finału Pucharu Polski, wielu zawodników pewnie chciałoby być na naszym miejscu – przyznał tuż po rewanżowym meczu z Legią Warszawa pomocnik Zawiszy Bydgoszcz, Karol Danielak (1:2).

Na listę strzelców po stronie stołecznego zespołu wpisywali się odpowiednio Nemanja Nikolić oraz Brazylijczyk Guilherme. Natomiast honorową w ostatecznym rozrachunku bramkę dla pierwszoligowej drużyny strzelił w 60. minucie Karol Danielak.

– Udało się to wykończyć, z tego się cieszę, ale szkoda, że ta bramka nic nie dała. W drugiej połowie graliśmy bardzo dobrze, mieliśmy lepsze sytuacje od Legii, ale niestety nie udało się wygrać i to Legia strzeliła tego zwycięskiego gola – stwierdził piłkarz Niebiesko-Czarnych, cytowany przez „wkszawisza.pl”.

– Fajnie, że mogliśmy zagrać w półfinale, bo nie każdy może grać w 1/2 finału Pucharu Polski, wielu zawodników pewnie chciałoby być na naszym miejscu. Teraz liga – dodał 24-letni skrzydłowy, który w ekipie z Bydgoszczy gra na zasadzie wypożyczenia.