Kasprzak odrzucił ofertę z Peterborough Panthers

sports news

Krzysztof Kasprzak odrzucił ofertę z Peterborough Panthers i nie wróci do ścigania w brytyjskiej SGB Premiership – poinformował oficjalny serwis Speedway Grand Prix.

Były indywidualny wicemistrz świata po raz ostatni jeździł na Wyspach w Rye House Rockets, który zbankrutował w połowie sezonu 2018.

Wychowanek Unii Leszno większość czasu w Anglii spędził w klubie z Poole, gdzie w latach 2003, 2004 i 2008 zdobywał mistrzowskie tytuły z Pirates. Złoto zdobył także z Coventry Bees w sezonie 2010.

– Miałem ofertę z Anglii. Kilka dni temu działacz z klubu Peterborough zadzwonił do mnie, jednak nie doszliśmy do porozumienia. Może jeszcze usiądziemy i porozmawiamy, jednak na razie odstawiam ten temat – wyznał Kasprzak na antenie „Radia Elka”.

– Obecnie chcę skupić się na zawodach w Polsce i Szwecji, a także kwalifikacjach do SGP i SEC. Jeździłem w Anglii 12 lat i nie sądzę bym nauczył się jeszcze czegoś nowego – podsumował stanowczo Kasprzak.

(za speedwaygp.com)

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Podcast #kasujemy

Reklama

Wygrane kupony: Rekordzista zgarnął 79 tysięcy zł. http://bit.ly/37C9WHB #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy NHL: Calgary Flames – St. Louis Blues http://bit.ly/2GA3AMR #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy bukmacherskie na dziś: Wtorek 28.01.
https://youtu.be/vW23BmcAwMA
#kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #betting #bukmacher #typerzy #typer #buk #bukmacherka #freepick #typybukmacherskie #typy #pilkanozna #kupony

Load More…