Kevin De Bruyne: Nie wiem, gdzie będę grał

24-letni belgijski pomocnik, Kevin De Bruyne przyznał w swoim ostatnim wywiadzie, iż nadal jego kariera zawieszona jest w próżni, bowiem w dalszym ciągu nie wie, gdzie będzie grał w przyszłym sezonie ligowym.

Ostatnio wiele miejsca zarówno w brytyjskiej, jak i niemieckiej prasie poświęcano spekulacjom na temat transferu byłego gracza londyńskiej Chelsea. W gronie zespołów zainteresowanych usługami niezwykle utalentowanego zawodnika wymieniano między innymi Paris Saint-Germain oraz Manchester City.

Podobno Obywatele nawet złożyli konkretną propozycję VfL Wolfsburg, która gwarantowała zarobek rzędu 40 milionów funtów.

– Nie wiem, gdzie będę grał w przyszłym sezonie – stwierdził Kevin De Bruyne, cytowany przez “Sky Sports”.

– W tej chwili przede wszystkim muszę skupić się na treningach i w pełni przygotować się do sezonu. Później zobaczymy co się wydarzy – kontynuował wychowanek rodzimego KRC Genk.

– Człowiek czuje się wyjątkowo, gdy jego osobą interesują się wielkie europejskie kluby. Nie będę ukrywał, iż o tym nie myślę na co dzień – dodał 38-krotny reprezentant swojego kraju (strzelił w barwach Czerwonych Diabłów osiem bramek).

Reklama

Fascynująca historia owocowych automatów do gry https://tylkopilka.pl/fascynujaca-historia-owocowych-automatow-do-gry/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Real Madryt – Eintracht Frankfurt https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-real-madryt-eintracht-frankfurt/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Resovia Rzeszów – Arka Gdynia https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-resovia-rzeszow-arka-gdynia/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Load More…