„Kevin Durant nie wie gdzie będzie grał w przyszłym sezonie”

sports news

Golden State Warriors walczą o obronę tytułu mistrzowskiego w NBA, ale bez kontuzjowanego Kevina Duranta, który może pojawić się na parkiecie w serii finałowej. Jeden z ich liderów latem będzie mógł jednak odejść do dowolnego klubu jako wolny agent.

Na temat przyszłości zawodnika wypowiedział się jego menedżer. – Na 100 procent nic nie zostało zdecydowane. Czekam na Kevina. Taka jest prawda. Uważam, że to jest trochę gra wojenna, partia szachów, która jest rozgrywana rok po roku – powiedział Rich Kleiman, cytowany przez „WJS Sports”.

– Teraz te wszystkie spekulacje są jak opera mydlana. On jednak naprawdę nie wie gdzie będzie grał w przyszłym sezonie, ja też tego nie wiem – stwierdził.

Według doniesień, najbardziej prawdopodobne wydają się jego przenosiny do New York Knicks. Z pewnością nie zostanie to ogłoszone przed zakończeniem finałów NBA, do których Warriors już awansowali. Zespół z Oakland czeka na rywali, a w finale Konferencji Wschodniej w rywalizacji Milwuakee Bucks z Toronto Raptors jest remis 2-2.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.