Kibice Olympique Lyon protestują przeciwko nowemu trenerowi

sports news

Kibice Olympique Lyon nie są zadowoleni z faktu, że francuski zespół poprowadzi Rudi Garcia. W petycji do władz klub sprzeciwiają się zatrudnieniu 55-lata.

– Mieliśmy nadzieję związane z przybyciem Laurenta Blanca. Przywódcy klubu postanowili nas jednak wyśmiać i wybrali Rudiego Garcię. To trener z doświadczeniem, ale jednocześnie ograniczony taktycznie – piszą fani Olympique Lyon.

– To szkoleniowiec, który zawsze widzi spisek wokół siebie. Nigdy nie przyznaje się do winy i usprawiedliwia – kontynuują fani francuskiego klubu.

– Kierownictwo Lyonu splunęło nam prosto w twarz, zatrudniając trenera, który niedawno pracował u naszego głównego rywala w Marsylii. Żaden fan Lyonu nie zaakceptuje tej decyzji – podsumowują kibice OL.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.