Kibu Vicuna nie jest już trenerem Wisły Płock

sports news

Wisła Płock poinformowała w oficjalnym komunikacie, że Kibu Vicuna przestał pełnić funkcję pierwszego trenera „Nafciarzy”.

Hiszpan pracował w płockim klubie 10 października 2018 roku, zastępując odwołanego niewiele wcześniej Dariusza Dźwigały. Przez blisko pół roku pod jego wodzą Wisła rozegrała 19 spotkań, z czego wygrała cztery, zremisowała pięć i przegrała dziesięć.

Klub poinformował, że nowy szkoleniowiec zostanie przedstawiony w najbliższych godzinach.

Po 28. kolejkach Wisła Płock w tabeli LOTTO Ekstraklasy jest na przedostatnim, 15. miejscu.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.