Kiko Casilla oficjalnie w Leeds United

sports news

Kiko Casilla przeszedł z Realu Madryt do Leeds Untied. Bramkarz podpisał kontrakt na cztery i pół foku – poinformował klub z Elan Road na swojej oficjalnej stronie internetowej.

– Jestem bardzo szczęśliwy. Chcę już zacząć te nowe wyzwanie w angielskiej piłce. Już nie mogę się go doczekać – powiedział Cassila po parafowaniu umowy.

– Leeds United to jest klub z wielką historią w Anglii i ogromną rzeszą kibiców. Moim celem jest pomóc być w tym miejscu, gdzie powinien, czyli w Premier League – dodał 32-latek.

Podopieczni Marcelo Bielsy po 27 rozegranych kolejkach są liderem Championship z czteropunktową przewagą nad Scheffield United i Norwich City. W najbliższej kolejce zmierzą się na wyjeździe ze Stoke City.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.