King: Pięć miesięcy nie miałem czucia w ramieniu

sports news

– Jestem szczęściarzem, że mogę znowu jeździć – wyznał Daniel King w rozmowie z oficjalnym serwisem Speedway Grand Prix.

Żużlowiec Ipswich Witches w marcu wróci do ścigania po przerwie na rekonwalescencję. Uszkodzenie nerwu w lewym ramieniu mogło zmusić Brytyjczyka do wcześniejszego zakończenia kariery.

– Gdy już znaleźliśmy diagnozę problemu i powiedzieli mi, że trzeba to operować, to zaczęły się obawy. Nie jestem jednak typem marudy – podkreślił King.

– Wierzę na serio, że można sobie radzić z tym, co nas spotyka, bo da się na to przygotować. Miałem operację, była udana i gdy patrzę na siebie, to myślę, że jestem szczęściarzem, że mogę znowu jeździć – kontynuował Indywidualny Mistrz Wielkiej Brytanii z 2016 roku.

– Główny problem był z uszkodzeniem nerwu. Został zmiażdżony. Przez pięć miesięcy nie było w nerwach żadnego czucia, kompletnie niczego. Podczas dokonali czegoś magicznego i znowu zyskaliśmy czucie. Wszystko zaczęło odbijać i budzić się do działania – ujawnił King.

– Tak szczerze, to gdyby kość była złamana, prawdopodobnie nie byłoby takiego problemu. Miałbym od sześciu do ośmiu tygodni przerwy i znowu wrócił do ścigania. Lekarze zdołali jednak wyciągnąć nerw z miejsca, w którym był zablokowany, ożywić go i sprawić, aby znowu działał – podsumował żużlowiec Ipswich Witches.

(za speedwaygp.com)

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.