Klindt: Chcę ścigać się z najlepszymi

sports news

Nicolai Klindt wyklucza pozostanie w Poole Pirates na poziomie Championship. Marzeniem Duńczyka jest jazda w cyklu Grand Prix.

Skandynaw wywalczył przed rokiem mistrzostwo Anglii z drużyną „Piratów”, natomiast w minionym sezonie dotarł z Ostrovią do finału Nice 1. Ligi Żużlowej.

Klindt swoją formę odbudował głównie jazdą dla ekipy z hrabstwa Dorset, która ze względów finansowych zdecydowała się jednak opuścić szeregi SGB Premiership.

– Nie mam intencji powrotu do Championship. Chcę stawać się lepszy. Zrobiłem duże postępy w ciągu ostatnich dwóch lat i nadal chcę się uczyć – wyznał Klindt w rozmowie z oficjalnym serwisem Speedway Grand Prix.

– Wciąż wierzę w to, że jestem na tyle dobry, aby jeździć w Grand Prix. Chodzi o to, aby się tam dostać. Poświęcę temu więcej czasu w przyszłym roku. Nie sądzę, aby powrót do Championship pomógł mi w tym celu. Chcę ścigać się z najlepszymi, nie ważne czy w Polsce, Szwecji, czy gdziekolwiek. Stajesz się lepszy tylko jeżdżąc z najlepszymi – podkreślił ambitny Duńczyk.

– Nie zostanę w Poole na przyszły rok, gdyż będą ligę niżej i muszę patrzeć gdzie indziej, co jest sporym dla mnie zaskoczeniem. To rozczarowujące. Jednak kiedy jedne drzwi się zamykają inne się otwierają. Mam nadzieję, że znajdę dla siebie dobry nowy klub w Anglii. Pragnę wygrywać i rozwijać się – podsumował Klindt.

(za speedwaygp.com)

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.