Klopp: Nie lubię takiego podejścia do sprawy

Menedżer Liverpool FC Juergen Klopp nie wierzy, że brak awansu do Ligi Mistrzów wpłynie w najbliższym okienku transferowym na decyzje piłkarzy, pragnących związać się w niedalekiej przyszłości z drużyną z portowego miasta.

“The Reds” po niedzielnej imponującej wygranej 6:0 z Aston Villą w Birmingham zajmują ósmą pozycję w tabeli Premier League., tracąc dziewięć punktów do czwartego w klasyfikacji Manchesteru City.

– To czysta głupota, jeśli jakiś zawodnik chce do nas dołączyć, tylko po to, żeby grać w Lidze Mistrzów – wyznał Klopp na łamach “Liverpool Echo”.

– Nie lubię takiego podejścia do sprawy. Nie lubię, kiedy piłkarz mówi ‘tak, ale nie będziecie grać w Lidze Mistrzów’. My go właśnie chcemy, bo pragniemy dostać się do LM. Jeśli nie chcesz nam pomóc, to odejdź gdziekolwiek – stwierdził były szkoleniowiec Borussii Dortmund.

– Potrzebujemy zawodników z właściwym nastawieniem mentalnym. Jeśli jakiś piłkarz nie chce dołączyć do Liverpoolu, tylko z powodu Ligi Mistrzów, to nie jest odpowiedni dla nas – podsumował Juergen Klopp.

Reklama


Odbierz 600 zł bez konieczności obrotu! https://tylkopilka.pl/odbierz-600-zl-bez-koniecznosci-obrotu/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Freiburg – Union Berlin https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-freiburg-union-berlin/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Feyenoord – Excelsior https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-feyenoord-excelsior/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie


Load More…