„Kluby powinny zastanowić się nad swoją przyszłością”

sports news

Prezes Włoskiego Komitetu Olimpijskiego (CONI) Giovanni Malago krytykuje podejście piłkarskiego środowiska do problemu szalejącego w Europie koronawirusa SARS-CoV-2.

– Prawdziwym problemem tej pandemii nie jest to, co dzieje się dzisiaj, ale jutro. Piłka nożna ma pewną specyfikę i ma prawo, a nawet obowiązek poszukiwania każdej drogi do ukończenia sezonu, ale nigdy nie rozważano alternatywy dla wznowienia spotkań – wyznał Malago w rozmowie udzielonej „Il Secolo XIX”.

– Piłka nożna nie traktuje sprawy tak samo jak inne sporty. Na przykład jeden z największych klubów siatkówki oświadczył, że są gotowi pozwolić odejść swojemu gwiazdorowi, ponieważ nie stać ich na pensję – podkreślił sternik CONI.

– Zamiast skupiać się na rozgrywkach ligowych lub pucharowych, kluby piłkarskie powinny zastanowić się nad zabezpieczeniem swojej przyszłości. Musi zostać wysłany czytelny sygnał – dodał Giovanni Malago.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.