Kluby z Francji i Szkocji rozegrają turniej towarzyski

sports news

Cztery drużyny z Francji i Szkocji rozegrają turniej towarzyski, który odbędzie się do 16 do 18 lipca na Parc Olympique Lyonnais.

Z Ligue 1 w turnieju wezmą udział gospodarze Olympique Lyon i OGC Nice. Natomiast ze szkockiej ekstraklasy zagrają dwa czołowe kluby Rangers FC i Celtic FC.

W czwartek, 16 lipca zaplanowano mecze Nicea – Celtic i Lyon – Rangers. Natomiast w sobotę, 18 lipca Nicea zagra z Rangers, a Cetlic z Lyonem.

Rozgrywki w obu tych krajach zostały zakończone przedwcześnie z powodu pandemii koronawirusa.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.