Kompany: Nie ma pośpiechu w sprawie nowego kontraktu

sports news

Vincent Kompany ma do końca tego sezonu ważny kontrakt z Manchesterem City. Środkowy obrońca powiedział, że ani on, ani klub, nie muszą się spieszyć z podjęciem decyzji dotyczącej jego ewentualnego przedłużenia.

Doświadczonego defensora chciałby zatrzymać Pep Guardiola, menedżer „Obywateli”. Nie wiadomo jednak, czy strony dojdą do porozumienia. Dużym problemem jest sytuacja zdrowotna piłkarza, który regularnie jest nękany przez kontuzje.

– To wielkie szczęście, że mam tak dobre relacje z klubem. Nie muszę się zmuszać do podejmowania decyzji już teraz – powiedział Kompany, cytowany przez „Manchester Evening News”.

– Klub także nie musi się spieszyć z podjęciem decyzji. Tak to obecnie wygląda – dodał.

– Jestem ambitny i cały czas chcę grać na wysokim poziomie. Nikt jednak nie musi się spieszyć z podejmowaniem decyzji – zaznaczył.

Reprezentant Belgii do niebieskiej części Manchesteru trafił w 2008 roku z Hamburger SV. 32-latek w obecnym sezonie wystąpił w 14 meczach „Obywateli” we wszystkich rozgrywkach.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.