Koniec sezonu dla Bartosza Kapustki

sports news

Bartosz Kapustka, pomocnik młodzieżowej reprezentacji Polski, zerwał więzadło krzyżowe przednie w kolanie – poinformował portal „Łączy Nas Piłka”. Dla zawodnika oznacza to koniec sezonu.

Kapustka na co dzień występuje w drugiej lidze belgijskiej w klubie Oud-Heverlee Leuven. Kontuzji podczas meczu z AFC Tubize. Na murawie pojawił się w przerwie, ale nie dotrwał do końca spotkania.

Badanie wykazało, że 22-latek zerwał więzadło krzyżowe przednie w kolanie i czeka go zabieg chirurgiczny, a także kilkumiesięczna rehabilitacja. To oznacza, że w tym sezonie już nie zagra.

Polaka zabraknie również w młodzieżowych mistrzostwach Europy do lat 21.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.