Kontuzja Damian Kądziora

sports news

Damian Kądzior w niedzielnym meczu z Hajdukiem Split zderzył się z rywalem i doznał wstrząśnienia mózgu, ma również złamany nos. Polak trafił do szpitala.

Pomocnik Dinama Zagrzeb na początku drugiej połowy wyskoczył do górnej piłki i zderzył się z przeciwnikiem. Zaraz po tym zdarzeniu opuścił murawę i trafił do szpitala.

Okazało się, że Polak ma złamany nos i wstrząśnienia mózgu. To oznacza koniec sezonu dla 28-latka.

– Niestety obecny sezon nie kończy się dla mnie szczęśliwie.Wczoraj podczas jednego ze starć doznałem złamania nosa oraz wstrząśnienia mózgu.Akurat sytuacji z meczu nie pamiętam,ale już jestem w domu i wracam do zdrowia.Ogólnie zawsze staram się patrzeć pozytywnie i podsumowując to kolejny wspaniały rok ligowy w wykonaniu drużyny jak i mój indywidualny,pomimo ostatnio słabszej końcowki. Teraz jest chwila czasu na regeneracje i odpowiednie przygotowanie przed następnym sezonem – napisał na Facebooku Damian Kądzior.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Reklama

Typy bukmacherskie na dziś: Dubel na czwartek https://tylkopilka.pl/typy-bukmacherskie-na-dzis-dubel-na-czwartek-32/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Norrkoping – Hammarby – Typ, kurs, analiza https://tylkopilka.pl/norrkoping-hammarby-typ-kurs-analiza/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy bukmacherskie na dziś: Dubel na środę https://tylkopilka.pl/typy-bukmacherskie-na-dzis-dubel-na-srode-32/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Load More…