Kontuzja Wasilewskiego okazała się poważna

sports news

Marcin Wasilewski doznał urazu kolana i będzie musiał poddać się zabiegowi. Taką informację przekazał na konferencji prasowej trener Wisły Kraków Maciej Stolarczyk.

– Marcin Wasilewski doznał urazu przed meczem z Legią, lecz zagrał. Jak się jednak okazało po ostatnim gwizdku, była to pęknięta łękotka i będzie musiał poddać się zabiegowi – powiedział trener „Białej Gwiazdy”.

W tej sytuacji doświadczony obrońca Wisły Kraków w tym sezonie najprawdopodobniej nie pojawi się już na boisku.

Wasilewski rozegrał do tej pory 26 spotkań w obecnym sezonie.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.