Kornel Osyra: Jesteśmy żądni rewanżu za porażkę u siebie z Koroną Kielce


Piast Gliwice już w sobotę zmierzy się w ramach 14. kolejki Ekstraklasy z Zagłębiem Lubin. Jak przyznał w swoim ostatnim wywiadzie obrońca Piastunek, Kornel Osyra rywalizacja z Miedziowymi będzie najlepszą okazją, aby zrehabilitować się za wpadkę w starciu z Koroną Kielce.

Niebiesko-czerwoni po trzynastu rozegranych seriach gier z dorobkiem 28 punktów plasują się w dalszym ciągu na pierwszym miejscu w ligowej tabeli. Nad drugą Pogonią Szczecin w tym momencie mają sześć „oczek” przewagi.

– Przygotowania do tego meczu nie przebiegają inaczej od wcześniejszych. Widać jednak wśród chłopaków mega koncentrację. Jesteśmy żądni rewanżu za porażkę u siebie z Koroną Kielce i w sobotę wszyscy będziemy chcieli pokazać, że to był tylko wypadek przy pracy – powiedział Kornel Osyra, cytowany przez „piast-gliwice.eu”.

– Już wszyscy trenują. Niektórzy może jeszcze muszą doleczyć jakieś drobne urazy, ale do meczu z Zagłębiem powinni być w pełni sił. Jest to dla nas bardzo ważne spotkanie i każdy z nas chce być do dyspozycji trenera – dodał 22-letni środkowy obrońca Piasta Gliwice.