Korona Kielce – Pogoń Szczecin – Typy Ekstraklasa

Typy Ekstraklasa

Typy na mecz Korona Kielce – Pogoń Szczecin, czyli ostatnie spotkanie piątej kolejki ekstraklasy. Zapraszamy i życzymy powodzenia!

Pogoń jeszcze w tym sezonie nie przegrała żadnego spotkania i z 10 punktami zajmuje 2. miejsce w tabeli. Z drugiej strony Korona w czterech meczach nowego sezonu zdobyła tylko cztery punkty i plasuje się na 13. pozycji.

Typujemy, że w tym pojedynku padną przynajmniej trzy bramki. Poza tym coś czujemy, że Pogoń tego meczu nie wygra. Zerknijmy do naszych statystyk.

Typy na dziś

Widzimy, że kielczanie w poniedziałkowe popołudnia grali u siebie trzy razy i w dwóch tych meczach padały więcej niż dwie bramki. Średnia 3 gole na mecz, wskazuje nam, że goli dziś nie powinno zabraknąć. Zobaczmy zatem jak Pogoń radzi sobie na wyjazdach w poniedziałkowe wieczory.

Typy na dziś

Tutaj również mamy trzy pojedynki i również średnio padało w nich trzy gole na jedno spotkanie. Do tego linia 2.5 gola była pokrywa dwa razy.

Sprawdziliśmy również ile bramek pada w poniedziałkowych meczach, które sędziuje Tomasz Kwiatkowski. Średnio w tych starciach padało 3.33 gola na mecz.

W związku z tym stawiamy, że pojedynku Korony z Pogonią zobaczymy przynajmniej trzy trafienia.

Korona Kielce – Pogoń Szczecin, typ: powyżej 2.5 gola, kurs: 1.95.

 

Tylko u nas zakład bez ryzyka w Fortunie wynosi 120 zł.
Chcesz wiedzieć więcej, kliknij ===> TUTAJ <===

Typy na dziś

Podcast #kasujemy

Reklama

🎙 Podcast #kasujemy S01.E12. w Apple Podcasts 🎙
https://podcasts.apple.com/pl/podcast/tylko-pi%C5%82ka-typy-na-dzi%C5%9B-kasujemy/id1492755478?l=pl#episodeGuid=421f1499-0779-4c5c-b8e0-f2ca0278cc72

Typy bukmacherskie na dziś: Piątek 17.01. https://youtu.be/2gMFJiSFAic
#kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #betting #bukmacher #typerzy #typer #buk #bukmacherka #freepick #typybukmacherskie #typy #pilkanozna, #kupony,

Typy na piątek 17.01. https://anchor.fm/tylkopilka/episodes/Typy-na-pitek-17-01-ea82qn #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #betting #bukmacher #typerzy #typer #buk #bukmacherka #freepick #typybukmacherskie #typy #pilkanozna, #kupony,

Load More…