Korona Kielce – Pogoń Szczecin – Typy Ekstraklasa

Typy Ekstraklasa

Typy na mecz Korona Kielce – Pogoń Szczecin, czyli ostatnie spotkanie piątej kolejki ekstraklasy. Zapraszamy i życzymy powodzenia!

Pogoń jeszcze w tym sezonie nie przegrała żadnego spotkania i z 10 punktami zajmuje 2. miejsce w tabeli. Z drugiej strony Korona w czterech meczach nowego sezonu zdobyła tylko cztery punkty i plasuje się na 13. pozycji.

Typujemy, że w tym pojedynku padną przynajmniej trzy bramki. Poza tym coś czujemy, że Pogoń tego meczu nie wygra. Zerknijmy do naszych statystyk.

Typy na dziś

Widzimy, że kielczanie w poniedziałkowe popołudnia grali u siebie trzy razy i w dwóch tych meczach padały więcej niż dwie bramki. Średnia 3 gole na mecz, wskazuje nam, że goli dziś nie powinno zabraknąć. Zobaczmy zatem jak Pogoń radzi sobie na wyjazdach w poniedziałkowe wieczory.

Typy na dziś

Tutaj również mamy trzy pojedynki i również średnio padało w nich trzy gole na jedno spotkanie. Do tego linia 2.5 gola była pokrywa dwa razy.

Sprawdziliśmy również ile bramek pada w poniedziałkowych meczach, które sędziuje Tomasz Kwiatkowski. Średnio w tych starciach padało 3.33 gola na mecz.

W związku z tym stawiamy, że pojedynku Korony z Pogonią zobaczymy przynajmniej trzy trafienia.

Korona Kielce – Pogoń Szczecin, typ: powyżej 2.5 gola, kurs: 1.95.

 

Teraz u nas aż TRZY zakłady bez ryzyka w Fortunie: 
do 100, 200 i aż 300 zł NA START.
Chcesz wiedzieć więcej, kliknij ===> TUTAJ <===

Typy na dziś