Korona Kielce pozyskała angielskiego pomocnika

sports news

Johnny Spike Gill oficjalnie został nowym zawodnikiem Korony Kielce – poinformował klub z PKO Ekstraklasy za pośrednictwem strony internetowej.

Angielski pomocnik z kieleckim zespołem podpisał trzyletni kontrakt.

18-latek przez ostatnie tygodnie trenował z Koroną i wyjechał z nią na obóz przygotowawczy do Turcji. Sztab szkoleniowy zdecydował się na jego zatrudnienie.

Dla tego zawodnika nie będzie to pierwszy polski klub w jakim zagra. Ostatnio występował w czwartoligowej Watrze Białka Tatrzańska.

Korona zajmuje obecnie 14. miejsce w tabeli PKO Ekstraklasy i ma na koncie 21 punktów.

(za korona-kielce.pl).

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.