Korona Kielce przedłużyła umowę z Kovaceviciem

sports news

Korona Kielce w oficjalnym komunikacie poinformowała, że umowa Adnanem Kovaceviciem została przedłużona do 30 czerwca 2020 roku.

Bośniak w kieleckim klubie rozegrał do tej pory 61 spotkań, z czego w tym sezonie ma na koncie 26 występów i dwa strzelone gole.

W Koronie gra od lipca 2017 roku, kiedy przeniósł się tutaj z klubu FK Sarajevo. To pierwszy zagraniczny zespół 25-letniego obrońcy.

Kovacević jest wychowankiem drużyny Travnik, ma w dorobku także występy w młodzieżowej reprezentacji Bośni i Hercegowiny.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.