Kosakiewicz: Jest w nas bardzo duża złość

sports news

Korona Kielce straciła już szanse na awans do czołowej ósemki. Łukasz Kosakiewicz zapowiedział, że mimo tego w ostatnim spotkaniu z Piastem Gliwice zespół ze stolicy województwa świętokrzyskiego nie będzie miał problemów z mobilizacją.

– Jest w nas bardzo duża złość. Każdy wie, że zabrało nam naprawdę niewiele. Poza meczem w Sosnowcu i u siebie z Wisłą Kraków, nie byliśmy gorsi od przeciwników. Być może zabrało nam trochę zimnej krwi w niektórych spotkaniach i szczęścia – powiedział Łukasz Kosakiewicz, cytowany na oficjalnej stronie klubu.

Na koniec fazy zasadniczej kielczanie zagrają z Piastem Gliwice, który jest już pewny trzeciego miejsca.

– Został nam ostatni mecz fazy zasadniczej, ale wiemy jak wygląda sytuacja. Teraz będziemy robić wszystko, żeby zdobywać jak najwięcej punktów – przyznał Kosakiewicz.
– Nie będzie problemu z mobilizacją, widzę to po chłopakach w czasie treningu – dodał zawodnik Korony.

(za:korona-kielce.pl).

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.