Kościuch: Wierzyłem w moment przełamania

sports news

Norbert Kościuch wygrał dwa z czterech swoich biegów i zdobył siedem punktów, dzięki którym Get Well Toruń pokonał przed własną publicznością Truly.work Stal Gorzów 49:40 w piątkowym meczu siódmej rundy rozgrywek PGE Ekstraligi.

“Anioły”, które po ósmym wyścigu przegrywały jeszcze 19:29, odniosły w ten sposób pierwsze zwycięstwo w tym sezonie, ale wciąż pozostają na dnie tabeli.

– Nie było łatwo. Wiadomo z jakiej pozycji startowałem. Wierzyłem jednak, że w końcu nadejdzie moment przełamania – podkreślił Kościuch w rozmowie udzielonej oficjalnej stronie Speedway Ekstraligi.

– Cały czas jesteśmy w grze. Marginesu błędu jednak żadnego już nie mamy. Mogę jednak zadeklarować, że się nie poddamy. Przynajmniej ja się nie poddam. Będziemy walczyć do końca – zapewnia wychowanek Unii Leszno.

– Włożyłem mnóstwo pieniędzy w sprzęt. Mam też mnóstwo przyjaciół, którzy także pomagają mi w trudnych chwilach. Sztab ludzi pracuje na mój wynik – zaznaczył Kościuch, który coraz lepiej czuje się na Motoarenie.

– Mieliśmy sparingi przed sezonem przy bardzo niskich temperaturach. Teraz silniki pracują inaczej. Cały czas szukałem jazdy, bo nie miałem jej zbyt wiele. Wiem więcej o torze w Toruniu. Na pewno wykorzystam to w przyszłości – dodał Kościuch.

(za speedwayekstraliga.pl)

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Reklama

Typy na rzuty rożne: Węgry – Niemcy https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-wegry-niemcy/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Anglia – Włochy https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-anglia-wlochy-2/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Austria – Francja https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-austria-francja/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Load More…