Kosta Runjaic: Nie był to nudny mecz

sports news

– Myślę, że dzisiaj widzieliśmy dwie różne połowy. W pierwszej dominowaliśmy i mieliśmy swoje okazje, jednak po zmianie stron to Lech był od nas lepszy – powiedział po meczu z Lechem Poznań (0:0), trener Pogoni Szczecin, Kosta Runjaic.

– Na pewno pokazaliśmy bardzo dobrą reakcję na to, co wydarzyło się w Poznaniu dwa tygodnie temu. Myślę, że pokazaliśmy się z innej strony. Daliśmy z siebie wszystko – dodał niemiecki szkoleniowiec.

– To, co było dziś widać to jest ten poziom, na który nas obecnie stać. Gdybyśmy strzelili gola, to byłby to dla nas bardzo pozytywny impuls. Tego nam brakowało dziś i w ostatnim spotkaniu z Lechią, kiedy cały czas atakowaliśmy na bramkę rywala. Na pewno dziś nie był to nudny mecz, każdy grał po to, by wygrać. Punkt zdobyty przez nas jest dobrym krokiem. Teraz przygotowujemy się do kolejnych starć, żeby strzelać gole i wygrywać – podsumował Runjaic.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Reklama


Odbierz 600 zł bez konieczności obrotu! https://tylkopilka.pl/odbierz-600-zl-bez-koniecznosci-obrotu/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Freiburg – Union Berlin https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-freiburg-union-berlin/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Feyenoord – Excelsior https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-feyenoord-excelsior/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie


Load More…