Kostas Manolas wraca do zdrowia

sports news

Obrońca Napoli, Kostas Manolas, wraca do zdrowia i być może będzie do dyspozycji trenera już w pierwszym meczu po wznowieniu rozgrywek Serie A.

28-letni Grek, nabawił się urazu biodra podczas gry w siatkonogę na jednym z treningów w połowie maja. Według Sky, rehabilitacja przebiega bardzo dobrze i sztab trenerski Napoli, jest pełen optymizmu, że Manolas pod koniec czerwca pojawi się na boisku.

Napoli wznowi rozgrywki ligowe, wyjazdowym spotkaniem z Veroną, 23 czerwca, o godzinie 18:30.

Manolas rozegrali w tym sezonie 27 meczów we wszystkich rozgrywkach.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.