Kowalczyk trzy lata dłużej z Pogonią

sports news

Nową umowę z Pogonią Szczecin parafował Sebastian Kowalczyk – poinformował klub z Pomorza Zachodniego na swojej oficjalnej stronie.

Kontrakt pomocnika „Portowców” będzie teraz obowiązywał przez najbliższe trzy lata, z opcją przedłużenia o kolejne dwanaście miesięcy.

Kowalczyk jest wychowankiem Pogoni Szczecin, srebrnym medalistą juniorskich Mistrzostw Polski oraz reprezentantem juniorskich i młodzieżowych kadr narodowych. W 2017 roku zadebiutował w LOTTO Ekstraklasie. Dotąd rozegrał 25 ligowych spotkań, w których strzelił jedną bramkę. Wystąpił też w trzech meczach Pucharu Polski.

– Często powtarzamy, że wychowankowie stanowią ważny element koncepcji budowania naszej drużyny. Sebastian doskonale wpisuje się w tę strategię. Na nową umowę zapracował na boisku, dobrymi występami udowadniając swoją wartość – podkreślił Dariusz Adamczuk.

– Nigdy się na nim nie zawiodłem. Chciałbym też podkreślić, że ważne dla nas jest przywiązanie Sebastiana do Szczecina i Pogoni. Wiemy, że za klub i drużynę zawsze odda serce – podsumował odpowiedzialny za transfery pracownik Pogoni.

(za pogonszczecin.pl)

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.