Kowalewski: Koncentrujemy się na wznowieniu rozgrywek

sports news

– Piłkarze nadal trenują indywidualnie. Od 27 kwietnia wszystkie zespoły pierwszej ligi są zobowiązane do utworzenia 50-osobowej listy izolacji – wyznał Wojciech Kowalewski w rozmowie z rosyjską stacją “Match TV”.

– W tej chwili udział kibiców w meczach jest niemożliwy. Najprawdopodobniej będzie tak do końca roku – uważa prezes Stomilu Olsztyn.

Ekipa z Warmii zajmuje aktualnie dwunaste miejsce w tabeli zaplecza PKO Ekstraklasy.

– Wysokości strat finansowych klubów też są już znane. Żeby je, w jakiś sposób zrekompensować, kluby, w pierwszej kolejności, porozumiały się z zawodnikami i sztabami szkoleniowymi, w kwestii obniżki wynagrodzeń – zaznaczył Kowalewski.

– PZPN również realizuje program pomocy klubom. Obecnie wszyscy są skoncentrowani na wznowieniu rozgrywek – dodał były bramkarz Spartaka Moskwa i Sibiru Nowosybirsk.

(za stomilolsztyn.com)

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Reklama


Odbierz 600 zł bez konieczności obrotu! https://tylkopilka.pl/odbierz-600-zl-bez-koniecznosci-obrotu/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Freiburg – Union Berlin https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-freiburg-union-berlin/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Feyenoord – Excelsior https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-feyenoord-excelsior/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie


Load More…