„Koziołki” i Wilki Krosno sprawdzą wiosną formę „Jaskółek”

sports news

Grupa Azoty Unia Tarnów zaplanowała trzy mecze sparingowe przed rozpoczęciem rozgrywek Nice 1. Ligi Żużlowej – poinformował klub z Małopolski na swojej oficjalnej stronie.

Jeśli pogoda pozwoli „Jaskółki” rozegrają już w połowie marca dwa kontrolne spotkania ze Speed Car Motorem Lublin. Jedno z nich zaplanowano w Mościcach, a drugie na obiekcie beniaminka PGE Ekstraligi.

Drugim przeciwnikiem tarnowian będą Wilki Krosno. „Jaskółki” z drużyną z Podkarpacia zmierzą się tylko na domowym torze.

Pierwszy mecz ligowy trzykrotni mistrzowie Polski rozegrają już 30 lub 31 marca na obiekcie w Mościcach, a rywalem będzie Lokomotiv Daugavpils.

(za unia.tarnow.pl)

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.