Krakowiak bez złamań po upadku w Częstochowie

sports news

Szczegółowe badania wykluczyły złamania kości w lewej dłoni Norberta Krakowiaka – poinformował Falubaz na swojej oficjalnej stronie.

Zawodnik zielonogórzan po upadku w biegu młodzieżowym nie dokończył spotkania o brązowy medal w Częstochowie (33:57 – przyp. red.) i po meczu udał się do szpitala. W ostatnim starcie zastąpił go już Damian Pawliczak.

Dłoń Krakowiaka była mocno spuchnięta, ale szczegółowe badania nie wykazały złamań ani pęknięć kości. Lekarze zalecili jednak kilkudniowy odpoczynek połączony z zabiegami rehabilitacyjnymi.

Występ juniora w niedzielnym meczu rewanżowym w Zielonej Górze nie jest więc wykluczony. Ostateczne decyzje zostaną natomiast podjęte w dniach bezpośrednio poprzedzających zawody.

(za falubaz.com)

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.