Krychowiak: Nie możemy myśleć, że już awansowaliśmy

sports news

– Wygrywając te dwa mecze mamy bardzo korzystną drogę na mistrzostwa. Musimy zachować koncentrację, by nie myśleć, że już awansowaliśmy – powiedział Grzegorz Krychowiak podczas konferencji prasowej.

Reprezentacja Polski w najbliższych dniach rozegra dwa mecze w ramach eliminacji Euro 2020 – 6 września na wyjeździe ze Słowenią, a trzy dni później na PGE Narodowym z Austrią.

– Po dwóch najbliższych meczach, jeśli nie osiągniemy korzystnych wyników, to nasza sytuacja będzie diametralnie inna. Ta obecna jest dobra, nie powinniśmy się niczego obawiać i utrzymujemy szacunek dla naszych przeciwników. Zdajemy sobie jednak sprawę, że wygrywając te dwa mecze mamy bardzo korzystną drogę na mistrzostwa. Ale musimy zachować koncentrację, by nie myśleć, że już awansowaliśmy – ocenił gracz Lokomotiwu.

– Przed każdym meczem mówimy sobie, że ten jest trudny, wymagający. I spotkania takie są, ale mamy wystarczająco jakości, by wygrywać. To byłby brak szacunku wobec naszych rywali, by myśleć już o mistrzostwach Europy. Błędem byłoby też zakładanie, że najbliższe spotkania przegramy. Nie ma jednej możliwości, ale to piłka nożna, w niej jest wszystko możliwe – dodał pomocnik.

Polacy po czterech kolejkach mają na koncie dwanaście punktów i są liderem grupy G.

(za laczynaspilka.pl).

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Reklama


Typy na rzuty rożne: Dynamo Kijów – Benfica https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-dynamo-kijow-benfica/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Reading – Blackburn https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-reading-blackburn/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Rangers – PSV https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-rangers-psv/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie


Load More…