Krychowiak: Przed nami trudny wyjazdowy mecz

sports news

Grzegorz Krychowiak na konferencji prasowej przed pierwszym meczem eliminacji Euro 2020 przyznał, że Polacy muszą w tym spotkaniu walczyć i biegać, aby osiągnąć korzystny wynik.

– Jeśli w futbolu nie będziesz walczyć i biegać, to nie osiągniesz korzystnego rezultatu. Przed nami trudny wyjazdowy mecz, ale przyjechaliśmy tu z myślą, aby rozegrać dobre spotkanie i wygrać – powiedział Grzegorz Krychowiak, cytowany przez portal „Łączy Nas Piłka”.

– Wiemy, jak ogromne znaczenie dla przebiegu całych eliminacji będzie miało to pierwsze spotkanie, dlatego korzystny rezultat będzie bardzo ważny – dodał pomocnik.

Polska zagra w Wiedniu z Austrią 21 marca o godzinie 20:45.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.