Krychowiak chwalony po kolejnym meczu towarzyskim Sevilli

Sevilla pokonała w swoim kolejnym meczu towarzyskim turecki klub Fenerbahce Stambuł 2:0. W relacji z tego spotkania na oficjalnej witrynie hiszpańskiego klubu chwalony za swój występ był Grzegorz Krychowiak.

Polak, który miał bardzo dobre wejście do drużyny z Estadio Ramon Sanchez Pizjuan, zagrał od pierwszej minuty w starciu przeciwko Fenerbahce. Choć tym razem nie trafił do siatki to popisał się kilkoma świetnymi odbiorami a sam miał również okazję na gola w pierwszej połowie, lecz jego strzał zatrzymał golkiper rywala.

Oficjalna witryna Sevilli chwali występ Krychowiaka pisząc, iż „pokazał jak wiele może wnieść do drużyny, która wywalczyła Ligę Europy”. Przed hiszpańskim klubem niebawem nie lada wyzwanie. Przeciwnikiem Sevilli w meczu o Superpuchar Europy, który zbliża się wielkimi krokami, będzie bowiem Real Madryt.