Krzysztof Drzazga: Gra dla Wisły Kraków to wielki prestiż

Wychowanek Zametu Przemków, Krzysztof Drzazga w środę popisał kontrakt z Wisłą Kraków. Jak przyznał w swoim pierwszym wywiadzie po zmianie barw klubowych gra dla Białej Gwiazdy jest dla niego wielkim wyróżnieniem.

20-latek w bieżącym sezonie w barwach KS Polkowice rozegrał w trzeciej lidze dolnośląsko-lubuskiej osiemnaście spotkań, w których strzelił 21 bramek. Z Białą Gwiazdą związał się umową do końca sezonu 2017/2018 z opcją przedłużenia.

– Dla mnie, jako młodego zawodnika, to wielki prestiż. Cieszę się, że udało mi się trafić do tak dużego klubu, jakim jest Wisła. Myślę, że jest to jeden z najlepszych klubów w Polsce, dlatego tym bardziej jestem zadowolony – powiedział Krzysztof Drzazga, cytowany przez “wisla.krakow.pl”.

– Jestem napastnikiem, staram się wykorzystywać sytuacje strzeleckie, które się pojawiają. Ponadto, jeśli jest konieczność, mogę zagrać na boku pomocy lub jako tzw. “podwieszony” napastnik – kontynuował.

– Nie próbuję nikogo naśladować, ale podglądam zawodników. Moim idolem jest Zinedine Zidane, chociaż nie jest typowym napastnikiem. Bardzo podoba mi się też gra Anthony’˜€™ego Martiala z Manchesteru United, który jest w moim wieku – zaznaczył.

– Najpierw chciałbym zadebiutować w Ekstraklasie, a co dalej będzie? To się okaże, bo nie wybiegam daleko w przyszłość. Na pewno moim marzeniem jest możliwość występu w reprezentacji Polski – przyznał.

Reklama


Odbierz 600 zł bez konieczności obrotu! https://tylkopilka.pl/odbierz-600-zl-bez-koniecznosci-obrotu/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Freiburg – Union Berlin https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-freiburg-union-berlin/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Feyenoord – Excelsior https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-feyenoord-excelsior/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie


Load More…