Krzysztof Drzazga: Każdy dzień jest dla mnie okazją do nauki

– Każda moja obecność w osiemnastce, gdzieś tam na meczu, jest budująca i daje nowe doświadczenie. Każdy dzień jest dla mnie okazją do nauki – przyznał Krzysztof Drzazga na konferencji prasowej przed meczem z Termalicą Bruk-Betem Nieciecza.

Podopieczni Dariusza Wdowczyka na tym etapie rywalizacji plasują się z dorobkiem dwudziestu czterech punktów na swoim koncie na pierwszym miejscu w grupie spadkowej. Jak do tej pory Biała Gwiazda wygrała dziesięć spotkań w Ekstraklasie.

– Trener daje nam szansę. Tak jak ja grając w rezerwach zdobyłem kilka bramek i zostało to zauważone. To bardzo cieszy, bo widać, że sztab nas obserwuje, a każdy następny trening jest szansą i trzeba pokazywać się z dobrej strony – powiedział młody napastnik, cytowany przez “wisla.krakow.pl”.

– Każda moja obecność w osiemnastce, gdzieś tam na meczu, jest budująca i daje nowe doświadczenie. Każdy dzień jest dla mnie okazją do nauki. Faktem jest, że jest to mój pierwszy profesjonalny klub, ale z dnia na dzień czuję się coraz pewniej – zaznaczył.

– Nie ma zniecierpliwienia. Ja nie jestem od ustalania składu, czy od tego kto ma grać. Od tego jest trener. Ja mam skupić się na pracy i najważniejsze jest dobro zespołu, a forma ostatnio jest w porządku, więc nie ma żadnej niecierpliwości – dodał.

Reklama


Odbierz 600 zł bez konieczności obrotu! https://tylkopilka.pl/odbierz-600-zl-bez-koniecznosci-obrotu/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Freiburg – Union Berlin https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-freiburg-union-berlin/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy na rzuty rożne: Feyenoord – Excelsior https://tylkopilka.pl/typy-na-rzuty-rozne-feyenoord-excelsior/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie


Load More…