Krzysztof Rozen odwołany z funkcji przewodniczącego Komisji ds. Licencji Klubowych PZPN

sports news

Krzysztof A. Rozen nie jest już przewodniczącym Komisji ds. Licencji Klubowych PZPN. Decyzja o jego odwołaniu została podjęta podczas czwartkowego posiedzenia Zarządu Polskiego Związku Piłki Nożnej.

Krzysztof Rozen sprawował tę funkcję od 30 sierpnia 2017 roku. Do czasu powołania jego następcy, Komisją ds. Licencji Klubowych będzie kierował Krzysztof Smulski. Do tej pory był on wiceprzewodniczącym komisji.

(za pzpn.pl).

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.