Kucharski: Latem wzmocnimy nasz skład

sports news

– Transfery będą, ale jeszcze chwilę trzeba będzie na nie poczekać. Także w najbliższym tygodniu nic raczej się nie wydarzy – powiedział dyrektor sportowy Legii Warszawa, Radosław Kucharski w rozmowie z polskimi mediami.

– Trener Vuković jako człowiek absolutnie się nie zmienił. Ma wartości, które cały czas w sobie miał, od początku gdy go poznałem. I bardzo mnie cieszy, że tutaj zmian w tym temacie nie widać, że są zasady i wartości, które są ponad wszystkimi innymi rzeczami. Te wartości Vukovicia budują i go wyróżniają, dają mu siłę w trudnych momentach. Moją rolą jest oceniać pracę, jaką trener wykonuje. Od kwietnia zeszłego roku z każdym dniem jest coraz bardziej dojrzałym szkoleniowcem. To wciąż bardzo młody trener, podobnie jak Michał Probierz. Ale nie możemy porównać doświadczenia trenerskiego obu tych panów. Ale widzę, jak Vuko się rozwija, i jak potrafi korzystać z narzędzi, jakie ma wokół siebie. Dobór sztabu, zarządzanie nim, słuchanie – to mnie cieszy – dodał.

– Trener Vuković mówił o potrzebie 5-6 wzmocnień? Ja jestem za, podchodzę do tego bardzo dobrze. Na obecną chwilę zrobiliśmy jeden krok czyli pozyskaliśmy Filipa Maldenovicia. Pracujemy z zespołem skautingowym nad kolejnymi ruchami. Okres pandemii trochę zahamował niektóre nasze działania – tak skautingowe jak i dotyczące rozmów z piłkarzami. Bo jestem zwolennikiem rozmów – lubię usiąść naprzeciwko kogoś, złapać kontakt i mieć pewność, że to jest właściwa dla nas osoba. Ale jestem dobrej myśli. Nie wszystko jednak zależy ode mnie czy trenera Vukovicia. Piłką rządzi pieniądz. Chcąc iść na fazę grupową europejskich pucharów potrzeba wzmocnień, które wymagają sporych nakładów finansowych – zakończył Kucharski.

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

Reklama

Typy bukmacherskie na dziś: Dubel na czwartek https://tylkopilka.pl/typy-bukmacherskie-na-dzis-dubel-na-czwartek-32/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Norrkoping – Hammarby – Typ, kurs, analiza https://tylkopilka.pl/norrkoping-hammarby-typ-kurs-analiza/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Typy bukmacherskie na dziś: Dubel na środę https://tylkopilka.pl/typy-bukmacherskie-na-dzis-dubel-na-srode-32/ #kasujemy #obstawiamy #bukmacherzy #typerzy #bukmacherka #typybukmacherskie

Load More…