Kułakow: Trzeba bardzo szybko wyciągać wnioski

sports news

– Szukamy różnych rozwiązań, ale i ja sam muszę jeszcze pojeździć, bo tej jazdy brakuje – wyznał Wiktor Kułakow w rozmowie z oficjalnym serwisem Unii Tarnów.

Trzykrotni mistrzowie Polski w minionym tygodniu zaliczyli dwa treningi punktowane, w których musieli uznać wyższość drużyn z Lublina i Krosna.

– Na treningach, kiedy jedzie się samemu, wydaje się, że wszystko jest w porządku, a kiedy stajemy we czwórkę pod taśmą, to jest inaczej. Jestem jeszcze trochę spięty, ale to wynika tylko z tego powodu, że tej jazdy było mało – podkreślił reprezentant Rosji.

– Nice 1. Liga Żużlowa rusza bardzo szybko, jako pierwsza, dlatego trzeba bardzo szybko wyciągać wnioski. Musimy być gotowi już na następną niedzielę. Ale widać, że jest coraz lepiej. W sobotę przegrałem jeden wyścig. Mimo wszystko powalczyłem – zaznaczył żużlowiec „Jaskółek”.

– W zasadzie to na treningu z Lublinem tor nas trochę zaskoczył. Był inny niż na treningu. Pogoda będzie jednak coraz lepsza i mam nadzieję, że tor będzie podobny jak w poprzednim roku – podsumował wątek Kułakow.

(za unia.tarnow.pl)

Serwis Sports-News dostarcza Sportowa Agencja Informacyjna ASInfo.

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Add Comment

Click here to post a comment

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.