Kupon na piątek 12.07. z kursem 3.85.

Kupon na dziś

Kupon bukmacherski na piątek 12. dzień lipca, którego łączny kurs wynosi 3.85. Zapraszamy i życzymy powodzenia, czyli wielkiej kasy wygranej od bukmachera.


Pierwsze spotkanie na kuponie gramy w Irlandii i stawiamy, że Derry City pokona UC Dublin różnicą przynajmniej dwóch bramek.

Na drugiej pozycji stawiamy, że Midtjylland zdobędzie przynajmniej dwie bramki w spotkaniu z Esbjergiem.

Na koniec przenosimy się do Nowego Jorku i stawiamy, że Yankees pokonają Toronto Blue Jays różnicą przynajmniej dwóch runów.

Good luck!

Typy na dziś

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.


Reklama

Statystyki Ekstraklasy

Statystyki ekstraklasy

Dołącz do nas na FB