Kupon na piątek 25.10. z kursem 5.13.

Kupon na dziś

Kupon bukmacherski na piątek 25. dzień października, którego łączny kurs wynosi 5.13. Zapraszamy i życzymy powodzenia, czyli wielkiej kasy wygranej od bukmachera.

Pierwsze spotkanie na kuponie gramy w holenderskiej 2. lidze i stawiamy, że De Graafschap zdobędzie przynajmniej trzy bramki w domowym starciu z Dordrechtem.

Na drugiej pozycji typujemy, że Midtjylland zdobędzie przynajmniej dwa gole w wyjazdowym spotkaniu z Esbjergiem.

Na koniec zaglądamy do NBA i stawiamy, że Nets pokonają Knicks przynajmniej pięcioma punktami w derbach Nowego Jorku.

Good luck!

Typy na dziś

UWAGA! PZBUK zmienia bonus startowy dla nowych graczy. Od teraz możecie skorzystać z promocji "Zamień 200 zł na 500 zł!"

Jest to najwyższy asymetryczny bonus od depozytu w Polsce! Każdy klient po wpłacie 200 zł otrzyma w sumie 500 zł na grę w zakładach sportowych.

Bonus przyznawany jest w zależności od wysokości dokonanego depozytu, według założenia, że wartość bonusu stanowi 150% wpłaconego depozytu powyżej kwoty 100 zł . Maksymalna wartość depozytu uprawniająca do uzyskania bonusu wynosi 200 zł.

Co trzeba zrobić, żeby skorzystać z promocji?

Przede wszystkim zarejestruj się w PZBUK klikając TUTAJ. Następnie musisz zweryfikować swój numer telefonu i dokonać depozytu w wysokości minimum 100 zł oraz aktywować bonus podczas depozytu.

Nie czekaj, tylko skorzystaj z promocji! Kliknij TUTAJ, aby założyć konto w PZBUK.

Podcast #kasujemy

Reklama